Zapisani uczestnicy zjazdu


L.p. Imię Nazwisko Nocleg
1 Gałajda Agnieszka bez noclegu
2 Łukasiewicz Anna bez noclegu
3 Katarzyna Barszcz bez noclegu
4 Artur Błażejewski hotel Premiere Classe
5 Arkadiusz Borach hotel Premiere Classe
6 Piotr Broniatowski bez noclegu
7 Andrzej Broszkiewicz hostel Gościniec
8 Katarzyna Budna hotel Premiere Classe
9 Anna Burchard bez noclegu
10 Grażyna Chmielewska bez noclegu
11 Agnieszka Chomicka Bosy bez noclegu
12 Kazimierz Ciak hotel Premiere Classe
13 Katarzyna Cichońska bez noclegu
14 Marzena Ćwiek hotel Premiere Classe
15 Anna Daniel hotel Premiere Classe
16 Pawlikowska Danuta bez noclegu
17 Wojciech Dobrowolski bez noclegu
18 Jolanta Dominiak bez noclegu
19 Robert Domoradzki bez noclegu
20 Mirosław Dratwiński hotel Premiere Classe
21 Robert Dudziński bez noclegu
22 Danuta Dziadyk - Szczepińska bez noclegu
23 Krystyna Facon bez noclegu
24 Joanna Franaszczuk bez noclegu
25 Julita Francik hotel Premiere Classe
26 Ewa Gibała bez noclegu
27 Olimpia Gnatowska - Kobylińska bez noclegu
28 Agnieszka Grabowska - Kładź bez noclegu
29 Piotr Jóźwik bez noclegu
30 Anastazja Kaczmarczyk bez noclegu
31 Krzysztof Kazana hotel Premiere Classe
32 Urszula Kazana hotel Premiere Classe
33 Sławomir Kępa hotel Premiere Classe
34 Ewa Kowalczyk bez noclegu
35 Joanna Koza bez noclegu
36 Antczak Krzysztof hotel Premiere Classe
37 Jacek Krzywonos bez noclegu
38 Agnieszka Kurek bez noclegu
39 Grzegorz Kwiesielewicz hotel Premiere Classe
40 Michał Leszczyński hotel Premiere Classe
41 Beata Lipińska bez noclegu
42 Andrzej Lipski bez noclegu
43 Patryk Madziarz bez noclegu
44 Krzysztof Małaszek bez noclegu
45 Ewa Małaszek bez noclegu
46 Wójcik Mariusz bez noclegu
47 Barbara Marszałek bez noclegu
48 Paweł Mateja hotel Premiere Classe
49 Leszek Misztal hotel Premiere Classe
50 Witold Muszyński hotel Premiere Classe
51 Anna Niedek bez noclegu
52 Inga Obiesło bez noclegu
53 Leokadia Ogonowska bez noclegu
54 Ewelina Olszewska bez noclegu
55 Agnieszka Orłowska hotel Premiere Classe
56 Maria Osiak hotel Premiere Classe
57 Iwona Pabich bez noclegu
58 Magdalena Pachocka bez noclegu
59 Małgorzata Paster bez noclegu
60 Ludmiła Pilecka hotel Premiere Classe
61 Tadeusz Pluschke hotel Premiere Classe
62 Aneta Potocka bez noclegu
63 Ewa Raczyńska bez noclegu
64 Renata Rasztawicka bez noclegu
65 Grażyna Rosiak hotel Premiere Classe
66 Krzysztof Rosiak hotel Premiere Classe
67 Jolanta Różańska bez noclegu
68 Tadeusz Rutkowski hotel Premiere Classe
69 Sławek Rządkowski hotel Premiere Classe
70 Robert Seta bez noclegu
71 Krzysztof Siemieniuk hotel Premiere Classe
72 Beata Smulko - Wojcieszek bez noclegu
73 Hanna Stachera bez noclegu
74 Justyna Starzec bez noclegu
75 Iwona Stępniak bez noclegu
76 Bogusław Stolarczuk hotel Premiere Classe
77 Dorota Strupiechowska bez noclegu
78 Jarosław Szaciłło bez noclegu
79 Barbara Szarama bez noclegu
80 Andrzej Szulik bez noclegu
81 Urszula Szymanowska bez noclegu
82 Anna Tracz hotel Premiere Classe
83 Anna Marzenna Urban hotel Premiere Classe
84 Paulina Wawrzyniecka bez noclegu
85 Ewa Wideńska hotel Premiere Classe
86 Karolina Widyńska bez noclegu
87 Maciej Wilun hotel Premiere Classe
88 Beata Wójcik bez noclegu
89 Magdalena Wygryz hotel Premiere Classe